В Жмеринському районі 13 червня 2019 року очільники територіальних громад, фахівці райдержадміністрації та районної ради долучилися до онлайн-семінару на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування». Участь у нараді взяв заступник голови районної ради В.Бігас.

  Перед початком заходу начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Л.Слащук піднімала питання щодо забезпечення сприяння селищною, сільськими радами належного проходження виборчого процесу в територіальних громадах.

  У програмі онлайн – семінару з вітальними промовами виступили: голова обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування А.Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації А.Гижко, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування В.Вікалюк.

  Профільними спеціалістами висвітлено наступні питання: вплив аграрного експорту на розвиток місцевих рад; наслідки аудиту Рахунковою палатою одержання державної допомоги з виплати дотацій за утримання молодняка ВРХ, який утримується в господарствах населення у 2019 році; формування та виклики виконання бюджетів територіальних громад; підготовка та подання грантових пропозицій до вітчизняних та закордонних донорських організацій.

  Учасники семінару мали можливість почерпнути для себе необхідну та актуальну інформацію.

  Належну технічну підтримку заходу забезпечено працівниками райдержадміністрації.