13 червня іспитом із хімії завершилася основна сесія ЗНО-2019. Разом з ровесниками зі всієї України випускники закладів загальної середньої освіти нашого району протягом останніх трьох тижнів пройшли тестування з 8 навчальних предметів.

  ЗНО з фізики та хімії випускники проходили на базі Вінницького національного аграрного університету, всі інші на базі закладів освіти м. Жмеринки. До пунктів тестування було організовано підвіз, учнів супроводжували відповідальні особи.

  Обов'язкове тестування з української мови та літератури склали 83 випускники цього року, ЗНО з історії України -55, з математики – 37, англійської мови – 13, фізики – 18, біології – 33, географії – 38, хімії – 3 випускники.

  Результати учасників оцінюватимуться за шкалою 100-200 балів і 12-бальною із предметів, результати яких зараховуватимуться як оцінка за державну підсумкову атестацію.

  Ті учасники тестування, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів, використають отримані результати під час проведення вступної кампанії.

  13 червня відбулося перше засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Було визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів з української мови і літератури (23 тестових бали), математики (11 тестових бали) та фізики (13).

  Результати ДПА та ЗНО у 2019 році будуть оголошені з 14 червня по 25 червня 2019 року згідно графіка проведення ЗНО.