Відповідно законодавства України розпорядженням голови райдержадміністрації 14.02.2018р. № 36, "Про затвердження графіків особистого прийому громадян" визначено порядок проведення особистого прийому громадян головою, першим заступником та заступником голови райдержадміністрації. Проведення особистого прийому проводиться не рідше чотирьох разів на місяць. Прийомний день у голови райдержадміністрації здійснюється щоп’ятниці з 9 години по 13 годину.

  На особистий прийом до очільника району систематично звертаються громадяни з різними проблемами та питаннями.

  Значна частина звернень стосується питань пов’язаних із земельним законодавством, а саме оформлення права на земельні частки(паї) в порядку спадкування, розрахунки на здані в оренду майнові та земельні паї, конфлікти стосовно межових знаків, ремонт доріг та Інше. Також розглядались питання нерегулярного здійснення маршрутних перевезень пасажирів, відмова перевізниками у безкоштовному провезенні пільгової категорії громадян, про замінну аварійних електроопор та малу напругу електропостачання у сільській місцевості.

  На особистому прийомі у голови райдержадміністрації усі звернення вирішувались в межах компетенції, громадянам надавались обґрунтовані роз’яснення порушених ними питань відповідно до вимог чинного законодавства, звернення інвалідів війни, жителів району пільгових категорій розглядаються і вирішуються в першочерговому порядку.

  По заявам громадян цієї категорії розпорядженнями голови райдержадміністрації із районного бюджету надається одноразова матеріальна допомога .