У приміщені Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості 11 червня 2019 року за участю директора міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності.

  Членами комісії розглядалося питання доцільності надання такої допомоги для відкриття власної справи жителю смт.Браїлів.

  Під час перебування молодого чоловіка на обліку в центрі зайнятості, через відсутність підходящого місця роботи, йому було запропоновано відкрити власну справу з виплатою одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Напередодні безробітний за направленням центру зайнятості пройшов навчання, отримав сертифікат менеджера малого бізнесу, склав бізнес-план. В ході засідання комісії, яка затверджена розпорядженням голови райдержадміністрації, Олександр отримав ряд практичних порад та захистив свій бізнес - план, який передбачає реалізацію бензопил, бензокосарок, мотоблоків та комплектуючих до них у магазині, який розташований в смт. Браїлів.

  Олена Чорногуз, начальник відділу активної підтримки безробітних Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості