На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі таких порядних людей, трудівників, самовідданих матерів як наша ювілярка.

  6 червня відсвяткувала свій 90 - річний ювілей жителька села Зоринці Рябчук Галина Андріївна.

  З вітальним словом до Галини Андріївни завітали директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталя Воробій та соціальний робітник Валентина Махан.

  Директор територіального центру за дорученням голови Жмеринської райдержадміністрації Олега Легези та голови Жмеринської районної ради Василя Малярчука вручила Подяку за сумлінну працю, життєву стійкість та мудрість. Побажала міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя. Також ювілярка отримала квіти та гарний подарунок.

  З самого ранку Галина Андріївна сиділа біля вікна чекаючи на гостей. Для неї це особливий день, день коли до її оселі завітають люди, адже на її вулиці майже вже ніхто не проживає та й в селі залишилось до сотні жителів.

  А колись село було велике, пригадує ювілярка. Та нелегко було жити. Рано залишилась сиротою. Матір померла недоживши навіть до тридцяти років. Як і усі жінки в ті роки пішла працювати в колгосп, де за своє життя отримала чимало нагород. Народила доньку та все своє життя присвятила їй, має четверо онуків та п’ять правнуків. Наразі проживає сама, але часто навідується донька та й соціальний робітник не дає відчути себе одинокою.

  Впродовж усієї розмови Галина Андрівна не відпускала руки директора терцентру та раділа кожній хвилині приємної зустрічі. В її очах блистіли сльози радості та зворушлива посмішка несходила з її обличчя.

  Коли вітаєш таких людей, розумієш, як мало потрібно для того, щоб відчувати себе щасливим. Навідуйтесь до стареньких, адже їм так не вистачає уваги.

  А ми в свою чергу ще довго будемо пригадувати цей зворушливий ювілей.

  Зав.відділення Н.І.Воробій