В рамках проекту що реалізується громадською організацією «Інформаційно - просвітницький центр «ВІСЬ», за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні (Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні), громадської організації «Центр «Жіночі перспективи», Національного Демократичного інституту (NDI) та спільнокошту #підсоблю Феменкемпу з 02 по 08 серпня 2019 року в Карпатах відбудеться молодіжний феменкемп -2019.

  Захід проводитиметься з метою зміцнення потенціалу та покращення знань щодо гендерної рівності, прав жінок і протидії гендерному насильству та гендерній дискримінації, історії фемінізму, медіаграмотності інтенсивними креативними методами неформальної ос в іти.

  Для участі у феменкемпі запрошуються учасниці віком 18-24 років. Проект покриває витрати на проживання (двомісне поселення зі зручностями), харчування, навчання, майстер-класи.

  Реєстрація до 12.00 17 червня 2019 року. Запрошення до участі будуть надіслані не пізніше 1 липня 2019 року. Інформацію про такі феменкемпи. що відбулися у 2017 та 2018 році, можна побачити тут : https://www.youtube.com/watch?v=Aw2y-15NqO4&t=15s, https://www.youtube.com/watch?v=kwwzvWf8FCk Реєстрація: https://forms.gle/Uk5KbniueSKX8voU7. Організаторки не повідомляють учасницям причин запрошення /не запрошення до участі в проекті»

  Довідки через листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..