На Жмеринщині 5 червня 2019 року вирувала страшна негода. Впродовж декількох годин безперервно лив сильний дощ, місцями з градом. В результаті цього в ряді населених пунктів пошкоджено житлові будинки, греблі, автошляхи, завдано шкоди сільськогосподарським угіддям, домашньому господарству.

  В Жмеринській районній державній адміністрації комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня зібралася ще о 6.30 ранку для обговорення ситуації та прийняття рішень для усунення нанесеної шкоди. Для з’ясування ступеню пошкоджень члени комісії виїхали до населених пунктів.

  В даний час для ліквідації наслідків негоди задіяно відповідні служби та спеціалізовану техніку. Проводяться роботи з відновлення автошляхів, порушених гребель, врегулювання рівня води у водоймах. Також проводиться забір води для лабораторного дослідження.

  У зв’язку з цим, звертаємося до жителів Жмеринщини з проханням бути обачними, щоб не наражати себе на небезпеку. Обережно проходити повз хиткі та старі дерева, біля водойм, не вживати воду з колодязів в сирому вигляді.