Зібрані під час благодійної акції кошти студенти Чернятинського коледжу спрямували на допомогу вихованцям Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей

  На світі так багато дитячих сердець, які позбавлені батьківської любові та родинного тепла. І, щоб хоч якось компенсувати відсутність благ, які характерні для повноцінних сімей, Чернятинський навчальний заклад щорічно допомагає вихованцям Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

  З 6 по 30 травня 2019 року в коледжі проходила благодійна акція «Добро починається з тебе» з метою надання допомоги вихованцям вищезгаданого центру. З ініціативи кураторів академічних груп та органів студентського самоврядування було оголошено про збір коштів.

  У цьому заході брали участь студенти 12 академічних груп та 18 викладачів.

  Всього зібрали – 3404 грн.

  З них: студенти – 1754 грн., викладачі коледжу – 1650 грн.

  31 травня 2019 року представників студентського самоврядування Чернятинського коледжу Вінницького НАУ на чолі з Валентиною Котелею, головою методичного об’єднання кураторів академічних груп, запросили до Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на свято, приурочене Дню захисту дітей.

  На зібрані кошти придбали солодкі подарунки та іграшки. Діти разом з вихователями чекали на гостей, підготувавши чудову концертну програму на честь свята. Всі разом провели гарно час та отримали масу різноманітних емоцій. У всіх учасників цього заходу залишиться у пам’яті цей день.