Go Camp – це англомовні шкільні табори по всій країні, які діють у школах влітку. Головна мета таких відпочинкових таборів – змінити підходи до освіти, до викладання англійської мови, і саме в цьому Міжнародному проекті допомагають іноземні волонтери, які стають для дітей менторами, друзями, допомагають їм подолати мовний бар’єр, спілкуються з ними іноземною мовою, діляться своїм досвідом, культурою, цінностями.

  Учням Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. надзвичайно пощастило мати таку можливість: спілкуватися з волонтером зі Швеції Інною Ландстрем.

  Зустріли волонтерку як годиться, за давніми українськими традиціями: з хлібом-сіллю, зі щирими посмішками та теплими словами привітань.

  Після урочистого вітання та екскурсії по школі для Інни Ландстрем було організовано та проведено невеличкий концерт, аби краще познайомити з Україною, її історією, звичаями та традиціями.

  Волонтер зі Швеції також представляла на сцені актової зали свою країну, зверталася до присутніх англійською мовою. І, що було дуже приємно, майже усі учасники англомовного табору розуміли її, підтримували оплесками, їхні обличчя сяяли посмішками.

  Гарно відпочити та плідно попрацювати побажали усім учасникам табору Гоменюк О.П., фахівець зі зв’язків з громадськістю СТОВ «Агрокряж», голова районного методичного кабінету відділу освіти Жмеринської РДА Поповська О.А., сільський голова Перепечай В.М., директор школи Півнюк Г.І.