Жмеринською міськрайонною філією разом із Жмеринським об’єднаним міським військовим комісаріатом продовжується співпраця в організації відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом. Найбільш дієвим і результативним інструментом для підбору кандидатів є проведення спільних заходів. Один з таких - презентація роботодавця, яку сьогодні проведено в Жмеринській міськрайонній філії Вінницького ОЦЗ.

  Метою заходу є реалізація планів Генерального штабу Збройних Сил України та “Спільного Рішення військового комісара Жмеринського ОМВК та директора Жмеринської філії Вінницького ОЦЗ на організацію заходів щодо комплектування ЗСУ військовослужбовцями за контрактом у 2019-2024 роках” У заході взяли участь 20 безробітних та представники військкомату: заступник військового комісара-офіцер відділення комплектування та призову Жмеринського ОМВК

  Михайло Попович і головний спеціаліст відділення Андрій Підкова. Михайло Попович проінформував присутніх про проведення набору громадян на військову службу за контрактом, про умови відбору кандидатів, вимоги щодо прийому на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та офіцерського складу. Також була надана інформація щодо грошового забезпечення військовослужбовців, яке залежить відповідно від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби, про створення нових військових частин, які потребують укомплектування військовослужбовцями тощо.

  Зокрема було наголошено про ініціативу Жмеринської міської ради в наданні одноразової допомоги учасникам АТО.

  Захід проходив у формі діалогу, безробітні отримали відповіді на запитання, які їх цікавили. Ті, кого зацікавила перспектива служби за контрактом, уточнювали коли і куди необхідно звернутися.

  Спільна робота з представниками військкомату планується й надалі.