Цьогоріч з державного бюджету виділено рекордну суму – 20 млн. грн.. на ремонт доріг в районі. Вперше дані кошти виділено на проведення ремонтних робіт доріг місцевого значення.

  Питання грамотного освоєння даних коштів було розглянуто 28 травня 2019 року на нараді за участю начальника відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Жмеринської райдержадміністрації Івана Побережного, головного спеціаліста відділу Миколи Ланового, начальника філії «Жмеринський Райавтодор» Олександра Навроцького, начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Гамарника, сільських голів, бухгалтерів та відповідальних сільських рад.

  На початку засідання начальник філії «Жмеринський Райавтодор» Олександр Навроцький ознайомив присутніх із ходом робіт, які інтенсивно проводяться в районі. На даний час вдалось виконати поточний ремонт доріг в напрямку сіл: Потоки, Кармалюкове, Дубова. На черзі ремонт доріг напрямку: Тарасівка, Вознівці, Телелинці, Чернятин, Северинівка, Рожепи, Сербинівці, Жуківці, Щучинці, Рижавка.

  Умовою освоєння даних коштів є співфінансування з місцевих бюджетів ( не менше 15%) від обсягу коштів субвенції.

  Начальником фінансового управління райдержадміністрації Володимиром Гамарником роз’яснено представникам територіальних громад району як правильно скласти Угоди про передачу фінансування та виконання робіт, оформити всю належну документацію згідно чинного законодавства щодо отримання співфінансування на ремонт доріг.