23 травня у відділі освіти відбулася семінар-нарада щодо роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей. На даний захід були запрошені начальники пришкільних таборів та особи, відповідальні за організацію харчування дітей.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. довела до відома присутніх перспективи проведення в районі оздоровчої кампанії у 2019 році. Інна Володимирівна подякувала за плідну працю усім, причетним до минулорічної відпочинкової зміни, та завірила, що влада намагається максимально підтримувати працівників закладів освіти у виконанні їх основного завдання – збереження життя та здоров’я дітей.

  Головний спеціаліст відділу освіти Твердохліб Ж.П. висловила глибоке переконання, що усіма, причетними до організації відпочинкової зміни, цьогоріч буде докладено максимум зусиль, щоб цей час пройшов безпечно та позитивно.

  Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Біла О.І. наголосила на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних умов при організації діяльності пришкільних таборів та провела тестування готовності відповідальних осіб з питань дотримання санітарно-гігієнічних умов в умовах відпочинкової зміни.

  Зав. РМК Поповська О.А. ознайомила учасників наради з нормативно-правовим та методичним забезпеченням відпочинкової зміни.

  Про проведення виховних заходів та дотримання безпеки життєдіяльності під час їх проведення інформувала присутніх головний спеціаліст відділу освіти Лукова А.Г.

  Бажаємо всім працівникам, залученим до роботи у пришкільних таборах, досягти гармонійного поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю та приділити особливу увагу збереженню стану здоров’я, профілактиці захворювань, організації здорового харчування вихованців.