Відмітив голова райдержадміністрації Олег Легеза під час зустрічі із військовим комісаром Тарасом Андрійчуком, працівниками Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату, за участю заступника керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади та місцевого самоврядування Едуарда Крайніка.

  Учасники зібрання обговорили всі умови проходження військової служби за контрактом, відзначаючи, що на сьогоднішній день все більше і більше українців, зокрема і жителів Жмеринщини готові укладати контракти та в складі Збройних Сил України виконувати свій священний обов’язок.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза зауважив, що кожен чоловік повинен бути готовим до захисту своєї Батьківщини. Особливо у цей важкий час, коли ворог загрожує нашому суверенітету. Більше того, військова служба — це справжня школа життя, яка змінює людину на краще, загартовує її та робить сильнішою.

  Військовий комісар Т.Андрійчук зазначив, що саме контрактна служба дає найбільш ґрунтовні знання. Бойова підготовка контрактника значно вища, навчання проводиться за стандартами НАТО. Заняття проводять професіональні інструктори, які готові поділитися власним досвідом з новобранцями. Багато мобілізованих, які вже побували у зоні АТО й дали відсіч ворогу, нині йдуть на контрактну службу. Вони бачать своє майбутнє в армії й готові ділитися бойовим досвідом з побратимами. Для молодих контрактників це неоціненний скарб.

  Крім того, важливими мотивами прийому на контрактну службу у Збройних Сил України є: гарантоване робоче місце в умовах значного рівня безробіття в країні, високе, порівняно з цивільними професіями, грошове забезпечення, яке, до того ж, постійно підвищується. Виплата щорічної матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, на оздоровлення (при відбутті у відпустку), щорічна одноразова грошова винагорода за підсумками року. Можливість заочного навчання під час служби у цивільних навчальних закладах. Перспектива навчання у військових інститутах з отриманням офіцерського звання. Безкоштовне медичне забезпечення. Залишається діючою норма законодавства щодо 25%-оплати за користування житлово-комунальними послугами учасниками бойових дій. Більш ранній, у порівнянні з цивільним населенням, вихід на пенсію при значно вищому розмірі пенсій; при виході на пенсію з вислугою понад 25 років – довічна 50% знижка по оплаті житлово-комунальних послуг та інші пільги. Гарантована щорічна відпустка терміном від 30 діб.