З метою задоволення потреби в кадрах Відокремленого підрозділу "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Вагонна дільниця ст.Жмеринка фахівцями Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ 21 травня проведений міні-ярмарок вакансій.

  Учасниками заходу стали 10 осіб з числа безробітних. Міні-ярмарок був організований з метою надання громадянам інформації про наявність вільних вакансій «провідник пасажирського вагону» та «прибиральник виробничих приміщень» на даному підприємстві.

  В процесі спілкування, начальник відділу кадрів Валентина Кузик розповіла про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці для запропонованих вакантних посад. Особливістю цих робіт є тимчасовий характер для провідника пасажирських вагонів – літні перевезення, та вахтовий метод для прибиральника виробничих приміщень – миття вокзалу м. Київ.

  Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці центру зайнятості впевнені ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Сергієнко Н.П.