Минулого тижня на базі ЗДО «Сонечко» с.Коростівці (зав. Яремушко В.В.) за ініціативи та сприяння Жмеринського РМК було проведено теоретико-практичний семінар завідувачів закладів дошкільної освіти району з проблеми: «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку закладів дошкільної освіти".

  До участі у засіданні були запрошені очільник Коростівецької територіальної громади Кокиза А.П. та завідувачі ЗДО Северинівської ОТГ Кучер Л.Б., Шпіганєвич Л.С.

  Основними завданнями, над розкриттям яких працювали учасники семінару, були наступні:

  • активізація роботи завідувачів ЗДО району щодо використання в управлінській діяльності мотивації, яка ґрунтується на диференційованому, особистісно - орієнтованому підході, спрямованому на розвиток професійної компетентності, стимулювання самоосвіти та творчих пошуків кожного педагога;
  • удосконалення процесу управління професійним розвитком педпрацівників ЗДО району, який забезпечує реалізацію завдань Базового компонента, обумовлює модернізацію моделі управління з метою підвищення професійної майстерності,творчого зростання та формування компетентного педагогів.

  Із вітальним словом до учасників семінару звернувся сільський голова Кокиза А.П., який проаналізував роботу колективу ЗДО щодо покращення матеріально-технічного забезпечення, окреслив перспективи розвитку установи на наступні роки та побажав присутнім цікавої та плідної роботи.

  Урочистий настрій підсилили музичним вітанням вихованці ЗДО під керівництвом вихователів Горбатюк О.М. та Грубської Т.М.

  Інформаційно-теоретичний блок семінару складався з доповіді-презентації методиста РМК Яременюк С.М.: «Теоретичні основи та психологічні аспекти застосування мотивації в управлінській діяльності» та виступу з досвіду роботи завідувача ЗДО «Сонечко» с.Коростівці Яремушко В.В.: «Мотиваційне управління як складова ефективного функціонування та розвитку ЗДО».

  В ході практичного блоку методистом РМК Яременюк С.М було проведено грунтовний аналіз результатів інтернет - діагностування вихователів ЗДО району за методикою К.Замфир «Мотивація професійної діяльності» та колективне обговорення методичних рекомендацій щодо психологічних аспектів застосування мотивації педагогічних працівників ЗДО.

  По завершенню робочої програми учасники семінару мали можливість ознайомитись із освітнім середовищем закладу.

  РМК висловлює щиру вдячність дирекції Коростівецької ЗСО зазабезпечення практичної частини семінару засобами ІКТ.