18 травня 2019 р. в Чернятинському коледжі Вінницького НАУ відбувся черговий тур Дня відкритих дверей. Це традиційний захід, у рамках якого вступники мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї освіти. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

  У ході Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в коледжі та Правила прийому до коледжу від представників Приймальної комісії. Протягом заходу традиційно відбувалась виставка технічної творчості, продукції власного виробництва та показ відеороликів про коледж і спеціальності, завдяки чому майбутні студенти познайомились з його історією, дізнались про відомих випускників, про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля й побуту студентів.

  Вже традиційно по закінченні заходу, директор коледжу, Віталій Петрович Кучерявий вручив абітурієнтам сертифікати учасників та побажав зробити правильний вибір!