Без сім'ї немає щастя на землі.

  Вишиванка – дитинча кирпате,
  Що квітки звиває в перепліт,
  Материнські ласки, усміх тата,
  Прадідів пророчий заповіт.

  Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави. Щаслива людина котра має сім'ю та здатна відчувати її любов.

  Цього року коли вся Україна відзначала День вишиванки, 16 травня працівники КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава" об'єднавши два прекрасних свята провели у читальній залі бібліотеки захід "Вишиванка, сім'я і родина – це моя квітуча Україна!".

  Сім'я, родина, батьківщина – це єдині поняття. І чим міцнішим буде цей ланцюжок, тим міцніше буде коріння, тим міцніше стоятиме на своїй землі наш народ, наша Україна. Саме про це звучали пісні у виконанні викладачів Станіславчицької ДМШ ім. В. Ф. Циганюка – Кулібаби Тетяни та Ярощук Світлани та давніх друзів бібліотеки – Буряченко Ольги і Баранчук Валентини. Учасниця Арт-студії "Дійство", (яка діє при КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава" керівник Ірина Козловська), Буран Анна прочитала монолог про безмежну любов та глибоку вдячність, яку дитина відчуває до своїх батьків "Два крила". Також на свято були запрошені члени міськрайонного літературного об'єднання "Калинове гроно" Володимир Горлей та Надія Рисич, які декламували власні вірші присвячені матерям, сім'ї та родинним цінностям.

  Працівниками бібліотеки була підготовлена виставка робіт "Вишиванка єднає Україну" на якій були представлені роботи наших майстринь: Будз Галини, Горова Надії, Заставної Алли, Зябченко Світлани, Сопільняк Валентини, Біліченко Світлани, а також перегляд літератури "Від родини – йде життя людини" за даною тематикою. Адже, родина та вишиванка ще з давніх давен крокують по життю разом: жодне весілля не вібувалося без вишитого рушника. Мати завжди дарувала своїй дитині в дорогу, як обереги, як свою материнську любов, що збереже і захистить своїх дітей – вишиті рушник та сорочку-вишиванку.

  Дякуємо колективу Жмеринської дирекції кіновідеомережі та кіновідеопрокату за музичний супровід та відео-презентацію під час заходу.

  Лариса Гуцол – методист І кат. КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава"