15.05.19р. у Жмеринському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації працівниками Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід в рамках святкування Дня сім’ї.

  Фахівцями центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Сас А.І., та Черкес Ю.С., проведено ігрове заняття з дошкільнятами та молодшими школярами участь прийняли 12 діток. В ході гри діти розмальовували казкових персонажів, ліпили з пластелину звірят, проявляли зацікавленість та з гордістю демонстрували свої роботи.

  Для дітей-підлітків практичним психологом Ковальчук Т.О., проведено тренінгове заняття на тему: "Психологічна рівновага. Методи самоконтролю". В тренінгу прийняли участь 9 дітей, які проходять реабілітацію в обласному реабілітаційному центрі. Метою проведеного заходу було ознайомити підлітків з поняттям «психологічна рівновага» та способами формування здорової самооцінки, сформувати поняття про самоконтроль і методи самоконтролю, з’ясувати ознаки психологічної рівноваги, відпрацювати навички самоконтролю. Під час тренінгу діти приймали активну участь в мозкових штурмах, іграх, з зацікавленістю сприймали інформаційні повідомлення та удосконалювали навички групової взаємодії. Учасники тренінгу мали можливість розширити уявлення про рівень особистісної самооцінки, зрозуміти, що допомагає розвитку позитивних рис характеру, формуванню впевненості в собі та адекватної самооцінки. Діти відверто висловлювали свою думку, ділитись своїми переживаннями та життєвими планами, розширювали уявлення про особливості спілкування, розвиток вміння встановлювати партнерські стосунки, ефективного спілкування та попередження конфліктних ситуацій. На завершення підводили підсумки заняття, обговорювали свої життєві ситуації та плани, навчались релакс-технікам, набуттю навичок планування власного майбутнього, навчання навичкам уникнення та розв’язання конфліктів.