Голова райдержадміністрації Олег Легеза: «Пишаюсь вами адже ви щоденно творите великий подвиг!»

  (відбувся районний захід з нагоди Дня матері)

  В Потоцькому сільському будинку культури 15 травня 2019 року панувала святкова атмосфера. В цей день тут вшановували найдорожчих для кожного людей – Матерів.

  На святковий вогник було запрошено 40 багатодітних матерів району. Найпрекрасніші слова вдячності та поваги лились на їхню адресу.

  За українським звичаєм запашним короваєм та масою найкращих побажань привітав матерів та гостей свята Потоцький сільський голова Петро Коломієць. Із найщирішими вітаннями із словами великої поваги та захоплення звернувся до матерів голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза, який зазначив, що в сьогоднішній непростий час виховувати дітей, особливо багатодітній родині дуже непросто. Матері, які виконують цю важливу місію – творять щоденний подвиг. Він подякував присутнім жінкам за величезний талант бути матір’ю.

  До слів привітань приєднались заступник голови районної ради Володимир Бігас та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Наталя Рожок. В своїх виступах вони відзначили велику роль Матері в житті кожної людини, родини, всього суспільства та побажали міцного здоров’я, вдячності від дітей, благополуччя на довгі літа.

  Із рук керівників району запрошені матері отримали Подяки райдержадміністрації та районної ради, цінні подарунки, солодкі смаколики, квіти та бурхливі оплески присутніх.

  Вручав подарунки матерям і господар Потоцької територіальної громади Петро Коломієць.

  З словами вдячності до керівництва звернулась мати , яка виховує 7 дітей із с. Телелинці Ольга Варга. Вона привітала присутніх матерів, побажала здоров'я , тепла, благополуччя та віри в завтрашній день.

  Чудовий настрій учасникам заходу дарували артисти районного будинку культури, Браїлівського селищного будинку культури учні та вчителі місцевої школи та юні дарування Сьомацького клубу.