04 травня 2019 року в смт. Муровані Курилівці відбулись групові змагання ВОО ВФСТ «Колос» з футболу на Кубок «Золотий Колосок-2019» серед юнаків 2005 р.н., в яких прийняли участь команди Жмеринського, Чернівецького та Муровано-Куриловецького районів. Молоді футболісти тренера РДЮСШ Ю. Кочмарюка в матчі з ровесниками із Чернівців перемогли з рахунком 3:1, у протистоянні із місцевими юнаками також виявились більш вдалими, зустріч завершилась з рахунком 2:1. Таким чином посівши перше місце вийшли до фіналу, який відбудеться через декілька тижнів.

7 травня 2019 року в с. Леляки проведено другий етап спартакіади серед ветеранів спорту Жмеринщини - змагання з шашок, в яких прийняли участь 18 ветеранів. Змагались шашкісти у трьох вікових групах: у групі від 50 років до 59 років перше місце з однаковою кількістю очок (5,5) розділили – Мацера Олександр (с. Сербинівці) та Новицький Валерій (с. Леляки), третім став Тичинський Валерій (с.Олександрівка). У середній віковій групі від 60 років до 69 років перше місце посів майстер спорту – Гоцуляк Іван, друге місце за Берещуком Григорієм (с. Северинівка) і третє місце здобув Унковський Анатолій (с. Новоселиця). В найстаршій віковій групі, старше 69 років, найкращим став Яремушко Олександр (с. Коростівці), друге місце посів Римар Олександр (с. Слобода Межирівська), третє місце - Чорний Василь (с. Мала Жмеринка). Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу культури і туризму Жмеринської РДА та районної організації ВФСТ «Колос». Спортивна рада ветеранів району висловлює щиру подяку господарям змагань за гостинність і високу організацію змагань, а саме: Смущаку Олександру Петровичу - Леляцькому сільському голові.

11 травня 2019 року в м.Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед молодших юнаків та дівчат до 14 років. Честь району захищали вихованці тренера РДЮСШ Л.Чубка. У своїх вагових категоріях перші місця вибороли – Донченко Тарас (25кг.) та Петуховський Іван (40 кг.); другі місця посіли – Власюк Олександр ( 45 кг.), Горпинюк Людмила (25 кг.), Гуменний Нікіта (30 кг.), Сабатович Світлана ( 30 кг.) та Самборський Радослав (25 кг.) ; третіми стали: Костенюк Ярослав (40 кг.) та Матійчин Дмитро (60 кг.). Наша команда посіла друге загальнокомандне місце.

Відділ культури і туризму РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»