Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто з нас без Батьківщини – ніщо». В.Сухомлинський

  За ініціативи та сприяння районного методичного кабінету 23 березня 2016 р. в актовій залі відділу освітивідбувся фестиваль – виставка ППД вихователів ДНЗ району «Методичні знахідки - 2016» .

   Даний методичний захід проводиться вже четвертий рік поспіль і має на меті сприяти ширшому впровадженню в освітньо - виховний процес дошкільних закладів проектної діяльності та підвищенню професійну майстерності молодих та малодосвідчених педагогів. В ході фестивалю про свою роботу звітують вихователі, що атестуються у поточному році. Матеріали презентуються у вигляді освітніх міні-проектів. Поряд із презентаціями, вже традиційним стало проведення виставки методичних розробок з досвіду роботи.

  Районним методичним кабінетом подані матеріали за 2013-2015 р.р узагальнюються у вигляді тематичних дисків, інформацію з яких зручно використовувати в роботі.

  Цьогорічний захід відкрила вітальним словом начальник відділу освіти Цимбал І.В., яка дала високу оцінку роботі дошкільних установ району та наголосила на важливості наступності в роботі між дошкільними та загальноосвітніми закладами.

  Методист з дошкільної освіти Яременюк С.М. ознайомила присутніх із планом роботи та побажала учасникам фестивалю плідної праці.

  Цьогоріч свої проекти презентуватимуть вихователів Браїлівського та Могилівського освітніх округів: Драчевська Л.П., Тарасєвич Л.С., Денисюк В.О., Куліченко В.Ю.. Юрчишина О.Л., Кащук Л.Г. ( ДНЗ № 1-2 смт. Браїлів, с.Могилівка,с. Сьомаки).

  Переважна більшість представлених проектів носила яскраво спрямоване виховне значення: виховання в дітей національної самосвідомості, поваги до звичаїв та обрядів рідного краю, вміння бачити красу в оточуючому світі через театралізовану, музичну, образотворчу діяльність, розвиток зв’зного мовлення та гурткову роботу.

  Нікого не залишив байдужим вірш мами вихованця ДНЗ с. Могилівка Козаковцєва В., який на початку свого виступу продекламувала музкерівника Кащук Л.Г.

  Окрім того до участі у фестивалі було запрошено вихователя ДНЗ с.Олександрівка Король Н.С., яка презентуватиме досвід роботи педагогічного колективу з питань морального виховання як одного із вагомих чинників патріотизму.

  По закінченню практичного блоку учасники заходу мали можливість ознайомитись із виставкою та поділитись отриманими враженнями.

  Прес – центр відділу освіти