До уваги керівників оздоровчих закладів для дорослих!

  (будинки відпочинку, пансіонати та комплекси цих закладів, туристичні бази, туристичні притулки, бази відпочинку та ін.) незалежно від форм власності та відомчої належності

  Основні умови для прийняття оздоровчого закладу в експлуатацію. Для початку роботи закладів необхідні:

 1. Акт приймання оздоровчого закладу для дорослих за участю в комісії територіального управління Держпродспоживслужби з визначенням ступеню готовності до відкриття і функціонування в літньому оздоровчому сезоні 2019 (не пізніше ніж за 20 днів до організованого заїзду).
 2. Акт готовності до експлуатації місць масового відпочинку та пляжу оздоровчого закладу, акт обстеження акваторії пляжу .
 3. Результати лабораторних досліджень питної води з розвідної мережі та для закладів оздоровлення з наявністю басейнів - вода басейнів, пляжу - вода з водоймища, пісок пляжу.
 4. Договір на проведення відомчого лабораторного контролю щодо умов виготовлення продукції та якості готової продукції.
 5. Договір на водопостачання.
 6. Договір на водовідведення або вивезення та розміщення рідких відходів (у тому числі фекальних відходів з вигрібних ям).
 7. Договір на вивезення побутових відходів.
 8. Договір на централізоване прання.
 9. Договір на проведення дезінсекції та дератизації.
 10. Наявність у штаті оздоровчого закладу медичного працівника.
 11. Список працівників із зазначенням посад, особові медичні книжки про проходження медогляду (з пройденим медоглядом та допуском до роботи).

  Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області