Фахівцями Жмеринської міськрайонної філіі систематично здійснюються виїзди до Северинівської ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості, ознайомлення громадян з новітніми он-лайн технологіями та електронними сервісами служби зайнятості, роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення і т.д. 23.04.2019 року спеціалістами Жмеринської міськрайонної філіі відбувся черговий виїзд до Северинівської ОТГ та Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Інформаційно-консультаційний куточок у ОТГ було поновлено актуальними вакансіями , а також інформацією щодо тимчасового працевлаштування українських працівників у будівельну галузь на ринку праці Ізраїлю. В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Требух Вікторія та Стрельбицька Людмила консультували громадян за різними напрямками роботи служби зайнятості. Отримали консультації 5 громадян. Спеціаліст з профорієнтації Стрельбицька Людмила презентувала учням 9 класів профдіагностичний комплекс «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Чотирнадцять учнів виявили бажання та зареєструвалися в онлайн системі, та розпочали проходити тестування.

  Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості Вікторія Требух