Десять проектів Жмеринського району виграли обласний конкурс розвитку територіальних громад

  Члени Конкурсної ради 13-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад завершили роботу по визначенню переможців конкурсу.

  На конкурс було подано 710 проектів. Переможцями стали 216 громад. Загальний бюджет проектів, що вибороли перемогу, складає 13 млн. 656 тис. грн. Виділення коштів буде проходити у три етапи. Кошти з першого траншу – 6 млн. грн. - отримають 85 проектів, які набрали найбільшу кількість балів – від 85 до 100. Другий транш у сумі 4 млн. грн. буде виплачено після 15 липня, коли пройде позачергова сесія обласної Ради. І за третім траншем, який складає 3 млн. 656 тис. грн., громади отримають кошти у серпні-вересні.

  Координатори конкурсу вже отримали завдання розпочати роботи по укладанню договорів для виконання робіт по реалізації проектів.

  Найбільше проектів переможців у Барському та Тростянецькому районах - по 16, у Калинівському - 14, у Крижопільскому – 13, у Тульчинському, Шаргородському та Ямпільскому - 12, у Жмеринському – 10. У решті районів виграно менше десяти проектів.

  Планується, що наступний, 14-й конкурс, буде проведений під патронатом Агенції регіонального розвитку Вінницької області, що дасть можливість проводити конкурс анонімно, використовуючи кодування проектів.

  Детально ознайомитись з матеріалами Конкурсної ради можна на офіційному сайті обласної Ради.