Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Адже людина – це не підкорювач природи, істинне призначення людини – бути органічною частиною природи, жити та діяти за її законами. Тому одним із основних завдань закладів освіти є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.

  Упорядковування та приведення до належного естетичного стану територій в нашому районі – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості громадськості.

  З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища заклади освіти району долучилися до місячника озеленення та благоустрою територій: омолоджено старі дерева, прибрано осінній падолист, який був під снігом, підготовлено до посадки квітів клумби, обкопано дерева та кущі.

  Заходи благоустрою важливі не лише під час проведення подібних акцій. Головне – дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Для колективів наших шкіл – це не просто гасло, а щоденна життєва сутність

  Метою участі в місячнику було приведення навколо шкільних територій до сучасного естетичного вигляду, створення зручного та безпечного освітнього простору на свіжому повітрі.

  Назви заходів вражали своїм розмаїттям: акції «Посади дерево», «Чиста вулиця – чиста планета», «Річка – джерело життя», «З думкою про майбутнє», «Природа понад усе!»; виступи учнів перед громадськістю «Збережім поля від пожеж», «15 способів зберегти природу», «Флора і фауна нашого краю».

  До благоустрою долучилися абсолютно всі: учні, педагоги, техпрацівники, батьки. Було зроблено надзвичайно багато, та головне, що всі учасники було глибоко вмотивованими. Сподіваємося, проведена робота не буде марною – наша домівка розквітне й буде такою завжди! Всім дякуємо за пророблену роботу!

  За матеріалами сайту відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації