15 квітня виповнилося 95 років від дня народження Ніни Іларіонівни Порхун, мешканки села Сербинівці Жмеринського району.

  Привітати іменинницю з ювілеєм до оселі цього дня завітали директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталя Воробій, соціальний робітник Наталя Побережна та представники Сербинівської сільської ради: секретар Любов Грибок, голова Ветеранської організації Олена Богословцева.

  Директор терцентру передала слова вітання від голови Жмеринської районної державної адміністрації Олега Легези та голови Жмеринської районної ради Василя Малярчука. Посадовці щиро зичили ювілярці міцного здоров’я, мирного неба, тепла та спокою! На знак пошани Ніні Іларіонівні подарували квіти та пам’ятні подарунки.

  Народилась Ніна Іларіонівна в селі Слобода-Межирівська Жмеринського району. У сім’ї сільських робітників. Життя ювілярки, як і всіх інших жінок в той важкий час нічим не відрізнялось. Дитинство припало на час голодомору та й молодість відчула страшні воєнні роки. А потім тяжка праця в колгоспі: доглядання за худобою та робота в городі.

  Ніна Іларіонівна рано вийшла заміж та й одразу поїхала за чоловіком в його рідне село Сербинівці де й досі проживає. Самі з чоловіком побудували хату, виростили доньку та підняли на ноги онуків та правнуків. У селі подвір’я та оселя Ніні Іларіонівні було завжди охайним, та й сьогодні в хаті затишно і пахне смачними стравами.

  «Важко було жити, але в любові та повазі до ближніх можна подолати будь - які труднощі», - пригадує іменинниця. Сьогодні бабуся проживає самотньо, на жаль чоловік та донька померли. Справлятися по господарству її допомагає соціальний робітник, часто навідується онук, який мешкає в м. Вінниця.

  Нехай доля зігріває міцним здоров’ям, безмежним щастям, душевною рівновагою. Радості й благополуччя, Ніно Іларіонівно, Вам на довгі та щасливі роки.

  А ми в свою чергу будемо раді привітати Вас з 100 - річним ювілеєм.

  Зав.відділення Н.І.Воробій