Онлайн-ресурс AgroPortal.ua оголошує про старт IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019».

  Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert.

  Мета проекту: сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

  Глобальні цілі проекту (із переліку Цілей сталого розвитку ООН): подолання голоду (2), розвиток сільського господарства, гідна праця та економічне зростання (8), сталий розвиток міст і громад (11), партнерство заради сталого розвитку (17).

  Учасники: села та селища (заявки від селищ міського типу в цьому році не приймаються).

  Період проведення: квітень-вересень 2019 року. ________________________________________

  Формат конкурсу: відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій (громади сіл та селищ мають написати проект розвитку свого населеного пункту, який допоможе вирішити соціальні, економічні, екологічні проблеми та сприятиме розвитку зеленого туризму).

  Відбір проходитиме у три етапи.

  Етапи проведення конкурсу

  І етап:

  • 12 квітня — 05 червня — прийом заявок (заявку може надіслати кожен охочий, див. «Вимоги до села-претендента на конкурс»);
  • 6 червня — 16 червня — відбір 20-ти найкращих заявок (редакція AgroPortal.ua обирає 20-ку кращих заявок за допомогою оцінювальної шкали (певним питанням заявки присвоєно певну кількість балів, див. Анкета села-претендента ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019»).

  ІІ етап:

  • 17 червня — 17 липня — на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування (з 20 сіл обирається 10-ка півфіналістів);
  • 18 липня — 31 липня — відбір членами Експертної ради фіналістів конкурсу (з 10 сіл-півфіналістів обирається 5, які проходять у III етап конкурсу — фінал);
  • 1 серпня — 30 серпня — «Неймовірний сільський автопробіг» по 5-ти селах-фіналістах (журналісти AgroPortal.ua відвідають кожну з 5-ти громад, для того щоб переконатися в неймовірності села та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту перед членами Експертної ради.

  ІІI етап:

  • Вересень (дата буде узгоджуватися) — дискусійний батл (м. Київ): кожна з п’яти громад, яка пройшла у фінал, презентує бізнес-проект (формат: презентація/відео) членам Експертної ради. Нагородження переможця. ________________________________________

  Вимоги до села-претендента на участь у конкурсі

  — Заповнити анкету села-претендента ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019».

  — Надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. мінімум одне фото села-претендента на конкурс у гарній якості, вказавши в темі листа назву села та область.

  Примітка: організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть І етап конкурсного відбору.

  Призовий фонд

  Село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проекту (частина коштів виграшу буде зібрана за допомогою челенджу, який AgroPortal.ua організовує спільно з Освітнім проектом «Агрокебети»).

  Примітка. Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проекту. Сума вказана без урахування податків та зборів.

  Одне з 10 сіл-півфіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні зелену алею, що дозволить селу стати ще привабливішим.

  Компанія «Бейкер Тіллі Україна» надасть одному із 10 сіл-півфіналістів грошову премію на часткове покриття витрат при реалізації бізнес-проекту.

  П'ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert.

  Склад Експертної ради IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» буде оголошено згодом.

  Контактні особи:

  • Панасюк Іванна, керівник проекту IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019». Тел.: (063) 223 13 91; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Помянська Наталія, координатор проекту IV Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2019». Тел.: (098) 271 89 69; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.