В залі засідань Жмеринської районної ради 11 квітня 2019 року відбулася нарада – семінар районної організації ветеранів. Участь у нараді взяли: голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза, голова районної ради В.Малярчук, начальник управління соціального захисту населення Н.Василик, заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду Вінницької області Н.Абрамова, начальник відділу освіти І.Цимбал, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, голова Жмеринської районної ради ВФСТ «Колос» В.Марчук, голови первинних ветеранських організацій та ветерани спорту району.

  Очільник районної організації ветеранів А.Паламарчук представив загалу гостей та озвучив порядок денний наради.

  Перед аудиторією виступила Н.Василик, вона поінформувала про процес монетизації субсидій, черговий їх перерахунок, які ще зміни чекають українців. Про виплату одноразової допомоги до 9 травня. Відповіла на ряд запитань, а також привітала усіх з прийдешніми святами.

  Н.Абрамова вела мову про новації в Пенсійному фонді, проведення виплат індексації пенсій, найближчий їх перерахунок. Також відповіла на поставлені запитання, вітала з наступаючими святами.

  Про стан справ в освітянській галузі розповіла І.Цимбал. Продемонструвала на слайдах динаміку зменшення наповненості сільських шкіл, поінформувала про організацію навчального процесу, витрати на утримання навчальних закладів. Охарактеризувала мережу дошкільних закладів. Похизувалася найвизначнішими досягненнями. Показала світлини зі свята «Обдарованості».

  О.Ярмоленко у своєму виступі інформував про дію програми «Доступні ліки», перелічив задіяні у ній аптеки. Вів мову про фінансування безкоштовних рецептів, підготовку до програми «Безкоштовна діагностика», відповідав на запитання.

  В.Марчук надав інформацію щодо щорічного проходження в районі Спартакіади серед ветеранів спорту, які вона мала особливості в 2018 році. Озвучив трійки переможців за віковими категоріями. Заслужені Почесні грамоти та грошову винагороду вручали ветеранам спорту О.Легеза та В.Малярчук. Вони також подякували членам районної організації ветеранів та ветеранам спорту за активну громадську позицію, суспільно важливу роботу, зауважили про те, що районна влада завжди підтримувала та надалі підтримуватиме ветеранський рух, усі гарні починання організації.

  Керівники району у формі дискусії обговорили з головами первинних ветеранських організацій актуальні питання сьогодення, відповіли на поставлені запитання.

  А.Паламарчук нагадав присутнім про важливі завдання, які стоять перед організацією на даний час. Наголошував на належній підготовці до відзначення Дня Перемоги, оновлені списків ветеранів Другої світової війни, відвідинах їх вдома. Також йшла мова про виконавську дисципліну, проведення звітно-виборних зборів в громадах, інші нагальні питання організації.