Жмеринські поліцейські проводять рейди, спрямовані на виявлення порушників правил дорожнього руху, назва операції – «Пішохід». Її мета – нагадати пішоходам важливість дотримання ПДР, адже нерідко перехід у неналежному місці може спричинити аварію чи мати фатальні наслідки.

  Більше місяця поліцейські проводитимуть профілактичні бесіди з водіями та пішоходами, а також із учнями шкіл. По всій Україні проводяться профілактичні відпрацювання для запобігання травмуванню та загибелі людей на дорогах. Зараз проходить профілактичний етап, який почався з 1 квітня і буде тривати до 16 травня. Під час нього будуть проведені бесіди в школах та дитсадках.

  Практичний етап починається з 16 травня і триватиме по 30 червня. Тоді працівники жмеринського СРПП будуть виходити на дороги та виписувати штрафи.

  За перехід дороги в недозволеному місці або раптовий вихід на проїжджу частину перед автівкою передбачає штраф у розмірі 51 гривні, якщо повторно це відбувається протягом року, то штраф становитиме до 170 гривень.