На 28 сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 9 квітня 2019 року розглянуто ряд питань різних сфер життєдіяльності району.

  На початку засідання голова районної ради Василь Малярчук привітав з днем народження депутатів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, які святкували іменини в міжсесійний період.

  Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку звітували перед загалом керівник Жмеринської місцевої прокуратури Олександр Гуцол та начальник Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Валерій Домбровський.

  Депутати схвалили роботу правоохоронних органів та прийняли ряд рекомендацій керівникам територіальних громад в частині проведення профілактичної роботи по попередженню злочинних дій та правопорушень. Внесено зміни до комплексної оборонно-правоохоронної програми на 2016-2020 рр. «Безпечна Жмеринщина – взаємна відповідальність».

  Начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Катерина Цабак презентувала Програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2019 рік. Прийняття даної програми значно покращить умови розвитку бізнесу на території району.

  Прийнято рішення з ряду питань щодо діяльності комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району.

  Затверджено зміни щодо збільшення фінансування в межах районної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, військовослужбовців, поранених та загиблих учасників АТО. А також до районної програми щодо надання пільг, грошових компенсацій та соціальних виплат окремим громадянам Жмеринського району.

  Прийнято програму створення та розвитку містобудівного кадастру на території Жмеринського району на 2019 – 2023 роки та програму сприяння діяльності управління державної казначейської служби в Україні у Жмеринському районі та м. Жмеринка.

  Прийнято рішення з ряду фінансових питань, зокрема, збільшено обсяг видатків на освітню та медичну галузі, соціальний захист жителів району. Виділено кошти на підтримку громадської організації «Вінницької територіальної організації Українського товариства сліпих на 2016 – 2020 роки».

  Всього розглянуто та прийнято рішення з 34 питань порядку денного.