Запропоновано Спілкою підприємців «СТІНА» під час навчального семінару 9 квітня 2019 року в районній державній адміністрації в рамках проекту «Село. Кроки до розвитку» . Співорганізаторами даного семінару на районному рівні виступили Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. Учасниками семінару були відповідальні особи за грантову діяльність сільських та селищної рад, суб’єкти господарювання міста та району, а також представники Мурованокуриловецького, Барського, Тиврівського та Шаргородського районів.

  З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Олег Матвієнко , який в своїй промові підкреслив важливість та актуальність даного заходу.

  Виконавчий директор спілки підприємців «СТІНА» Олександр Сологуб ознайомив присутніх з проектом «Село. Кроки до розвитку», який реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» третій рік поспіль оголошує конкурсний відбір проектів щодо надання мікрогрантової підтримки громадських ініціатив.

  Метою Конкурсу є стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримка реалізації найкращих ініціатив громадян щодо економічної самоорганізації сільських жителів, розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю, усунення бар’єрів в розвитку підприємництва та самозайнятості в селах.

  Щороку МХП реалізує соціальні проекти в рамках політики корпоративної соціальної відповідальності.

  Якщо ви плануєте заснувати власну справу, проект «Село: Кроки до розвитку» – це чудова можливість отримати підтримку на найважчому етапі – старті бізнесу. Все, що потрібно – розробити чіткий та продуманий бізнес-план свого проекту.

  А також в рамках семінару присутніх було ознайомлено з умовами участі в конкурсі бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи). Кошти надаються відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)» .

  Щоб отримати грант потрібно:

  1. Зайти на сторінку www.stina.org.ua в розділ Конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців
  2. Заповнити заявку учасника конкурсу
  3. Отримати запрошення на навчання, вас запрошують на навчання за тематиками «Бізнес-планування» та «Мистецтво презентації», в рамках якого з вами працює один із найкращих в нашому регіоні бізнес-тренер
  4. Скласти бізнес-план за затвердженою формою
  5. В рамках другого модулю навчання підкорегувати бізнес-план та презентувати тренеру
  6. Подати бізнес план до адміністратора конкурсу – Спілка підприємців «Стіна». План подається у друкованому та електронному вигляді- за адресою: вул.Театральна, 14 офіс 205
  7. Захистити бізнес-план перед членами комісії конкурсу
  8. Отримати кошти на реалізацію проекту

  Розмір фінансової підтримки

  • до 50,0 тис.грн. – реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від місцезнаходження;
  • до 100,0 тис.грн. – реалізація бізнес-планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

  Є можливість для суб’єктів господарювання отримати кошти з обох проектів.