Чотирнадцятий рік поспіль в районі проводиться Благодійна акція «Серце до серця». Цьогоріч вона проходить з 1 по 30 квітня 2019 року під гаслом: «Дитяче серденько, живи!» з метою закупівлі кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень .

  Згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.04.2019 року № 127 «Про підготовку та проведення районного етапу ХІУ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» утворено організаційний комітет та затверджено заходи, відповідно до яких до організації акції залучаються структурні підрозділи райдержадміністрації, районні установи, органи місцевого самоврядування, підприємства та організації різних форм власності, учнівська та студентська молодь.

  Слід відзначити, що район завжди бере активну участь у Всеукраїнській благодійній акції. Так, минулого року на медичне обладнання для дітей з вадами слуху було зібрано 17 440 грн. Найвагоміший внесок у благодійну справу здійснили колективи центральної районної лікарні, центру первинної медико – санітарної допомоги, депутатський корпус районної ради, загальноосвітні заклади району, Северинівська об’єднана територіальна громада, Жуковецька, Носковецька та Станіславчицька сільські ради.

  Організаційний комітет сподівається на активну участь жителів району в благодійній акції і цього року.

  Долучайтесь! Адже роблячи благодійні справи – ви наповнюєте змістом своє життя!