Щовівторка у центрі надання адміністративних послуг Северинівської об’єднаної територіальної громади для вирішення проблемних питань та надання інформаційної підтримки спрямованої на прискорення працевлаштування продовжуються зустрічі спеціалістів Жмеринської міськрайонної філії з жителями Северинівської об’єднаної територіальної громади.

  02.04.2019 року відбувся черговий прийом громадян заступником начальника відділу організації працевлаштування населення Наталею Поліщук, яка надала інформаційно-консультаційні послуги, роз’яснення, щодо порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу у службі зайнятості, запропонувала наявні актуальні вакансії. А провідний фахівець з профорієнтації Жмеринського міськрайонного центру зайнятості Стрельбицька Людмила відвідала Северинівську ЗОШ-І-ІІІ ст. Северинівської об’єднаної територіальної громади та провела зустріч з учнями 8 класу.

  Бесіда була націлена на ознайомлення з різноманітним світом професій. Розмова була направлена на те, що вибір професії – невід’ємний в житті кожного, хто здатен трудитися. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, - єдиний.

  Ким ти будеш? Ще малими на це запитання відповідають: “Бізнесменом“, ”Юристом“, ”Президентом“.

  Зараз же, коли тобі вже … надцять років, ти, очевидно, відчув, як важко відповісти на таке, здавалося б просте запитання однозначно. А вибрати треба саме свою - одну єдину.

  Учні в ігровій формі ділили професії на типи в залежності від предмета праці. Так було з’ясовано , що таких типів п’ять.

  Поділили професії на три великі групи: нові, що зникають та професії майбутнього.

  Аналітики доводять що в найближчі роки деякі професії залишаться в минулому або трансформуються в нові. Було переглянуто та прокоментовано відеоматеріал про нові професії.

  Людина може бути по-справжньому щасливою лише тоді, коли знайде своє улюблене діло, коли житиме, творитиме в оточенні, що імпонує їй.

  Як мета цього заходу , було донести до підростаючого покоління істину, що юність дається кожному, але на жаль, вона дуже швидко минає. Від того, як ви проживете ці золоті роки, значною мірою залежить і все ваше подальше життя. Але основне – обрати свою майбутню професію повинні ви самі. Свідомо. Впевнено і безповоротно.

  Провідний фахівець з профорієнтації Людмила Стрельбицька