Лукашенко Анастасія, учениця 8 класу Сербинівського НВК І-ІІІ ступенів є неодноразовою переможницею районних та обласних олімпіад, конкурсів. Своїм перемогам учениця завдячує учителям Сербинівського НВК, щирим та чуйним фахівцям своєї справи.

  Нині доказом високих досягнень є її перемога у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, яка відбулася у м. Кропивницькому, 25-26 березня.

  Крім того взяла участь у V Всеукраїнському мистецькому міжрегіональному конкурсі для школярів та студентів коледжів «Шевченкова весна» в м. Вінниці в номінації «Прозова творчість», де зайняла І місце. Конкурс відбувся 25 березня. Перемогам у мовно-літературних конкурсах дякує досвідченому педагогу та просто чудовій людині, своєму учителю української мови та літератури Воронович Лідії Степанівні, яка привила любов і інтерес до навчання з перших днів перебування в школі.

  У вільний від навчання час Настя любить поринути у чарівний світ книг. Читає книги різних жанрів, проте перевагу надає «фентезі». Щира вдячність батькам, де з раннього віку для дітей книга стала джерелом знань не лише для дочок, а і для батька і матері.