За ініціативи та сприяння відділу освіти та РМК 26 березня 2019р. проведено фестиваль – виставку ППД вихователів ЗДО району «Методичні знахідки – 2019» .

  Даний захід проводиться вже сьомий рік поспіль та має за мету сприяти ширшому впровадженню в освітній процес закладів дошкільної освіти проектної діяльності, підвищення професійної майстерності малодосвідчених вихователів та стимулювання до пошуку ефективних форм роботи творчо працюючих педагогів.

  Відкрила захід завідувач РМК Поповська О.А., яка відзначила позитивні наслідки проведення методичних заходів такого формату та побажала усіх присутнім плідної праці.

  Методист РМК Яременюк С.М. коротко підсумувала результативність проведених березневих ОМО вихователів та участь в них вихователів, що атестуються в поточному році..

  В ході подальшої роботи фестивалю свої освітні міні-проекти презентували 13 педагогів з Браїлівського, Станіславчицького, Мартинівського, Носковецького освітніх округів.

  Представлені проекти були спрямовані на формування в дітей дошкільного віку патріотизму, національної самосвідомості, підвищення екологічної, мовленнєвої, логіко-математичної та валеологічної компетентності, формування навичок здорового способу життя.

  Вперше були представлені проекти, спрямовані з елементами інноваційних підходів до організації освітнього процесу: робота з ЛЕГО-конструктором, впровадження авторської методики М.Монтессорі, казкотерапії, музейної педагогіки та етнопедагогіки, використання нетрадиційних технік ліплення ( вих. Терлова В.В., Горбатюк О.М,, Грубська Т.М., Бедрак І.В., Грибан О.В., Резедент О.В., Степко О.В.).

  Цікаві міні-проекти щодо впровадження в роботу з дошкільниками екологічної освіти та елементів здоров’язбережувальних технологій презентували вихователі Нагорна Н.М., Магерко І.В., Лимич Г.Ф.

  Освітні проекти, спрямовані на формування логіко-математичної компетентності дітей, розвитку мовлення представили вихователі Морозова О.В. та Лабатюк О.О.

  Досвідом роботи по впровадженню в освітній процес інноваційної технології «Кольорові палички Кюїзенера» поділилась з колегами вихователь Мацюх Г.В.

  По завершенню презентацій кожен з присутніх мав змогу переглянути виставку методичних розробок та наочних матеріалів з досвіду роботи колег, які атестуються у 2019 р.