Напередодні Всесвітнього дня театру, що відзначається 27 березня, в читальній залі бібліотеки відбувся розважальний захід "Усе життя – театр". Саме в цей день, аматорська арт-студія "Дійство" (керівник Ірина Козловська) святкує свій день народження.

  Ось уже протягом 3-х років учасники студії дивують своїми талантами. Вони активно приймають участь у різноманітних заходах та конкурсах, що проходять у бібліотеці та за її межами. До уваги присутніх була представлена ювілейно-святкова програма.

  Під час заходу студійці вражали глядачів монологами, віршами та літературно-музичними композиціями. Насамкінець для присутніх була показана вистава "Годиникар". Святкову атмосферу свята допомогли створити учні Жмеринської музичної школи О. Орищук та М. Цегельник. А також у виконанні гурту "Большая разница" прозвучали пісні "Калина" та "Гореть".

  Глядачі мали нагоду поринути у чарівний, захоплюючий та мінливий світ театрального мистецтва. Адже, театр – це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури, а найкраща нагорода для артиста – це щирі оплески глядача.

  Бібліотекарі А. Стус та А. Шеремета