Розпочалось зібрання із звіту Станіславчицького сільського голови Володимира Перепечая, про діяльність в 2018 році та пріоритети в наступному.

  Загалом для Станіславчика минулий рік був роком значних позитивних зрушень. В минулому році проведено роботи по виготовленню технічних паспортів на всі об’єкти комунальної власності громади: будівлі ЗОШ, 2 ДНЗ, Будинку культури, приміщення амбулаторії по вул. Центральна, 2 артезіанських свердловини.

  Велика увага сільської ради приділялась закладам соціальної сфери. Так, на загальноосвітній заклад І- ІІІ ст.. з сільського бюджету виділено кошти в сумі 141 120 тис. грн., зокрема здійснено: підвезення та харчування дітей, придбання музичного інвентаря , м’ячей, побудова нового водогону, придбання новорічних подарунків. Великий обсяг робіт здійснено в двох дитячих садочках. На їх утримання в 2018 році використано 1704877 грн. Проведено ремонт підвального приміщення сільського будинку культури, де планується встановити опалювальний котел .

  В минулому році сільська рада приймала участь в обласному конкурсі розвитку громад, та стала в черговий раз його переможцем з проектом по реконструкції спортивного залу. В 2018 році на ці цілі освоєно 199161 грн., в тому числі: з обласного бюджету - 100000 грн., сільського - 99161 грн. Цього року в планах сільської ради завершити даний об’єкт.

  Станіславчик має гарні спортивні традиції. Протягом минулого року спортсмени громади взяли участь у 6 видах районних сільських спортивних ігор та в комплексному заліку посіли 4 місце серед 27 територіальних громад Жмеринщини. Велику роботу проведено сільською радою напрямку побудови водогонів по селу. В минулому році всі роботи вдалось успішно завершити. На сьогоднішній день все село Станіславчик покрито мережами централізованого водопостачання. Цього річ розпочнуться роботи по побудові водогону в с-щі Травневе.

  Велись роботи по ремонту доріг, мереж вуличного освітлення. Встановлено дитячий майданчик.

  Володимир Перепечай подякував за сприяння у розвитку територіальної громади районній владі, сільськогосподарським підприємства та всім небайдужим жителям.

  Присутні переглянули фільм: «Вінниччина – 2018. Є що сказати» про успіхи області минулого року. Про значні досягнення району минулого року доповідав голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза. Його інформацію супроводжували слайди із фотодоказами та соціально – економічними показниками.

  Під час презентації жителі села ставили запитання, що стосувались ремонту доріг. Очільник району разом із головним інженером філії «Жмеринський райавтодор» Віталієм Марценюком надали відповіді. Зокрема, про те, що цьогоріч на ремонт дороги від центра села в напрямку Тарасівки вперше виділено суму 4 млн. грн..

  Про реалізацію в районі реформ, ініційованих Президентом та Урядом України вів мову голова районної ради Василь Малярчук. В тому числі про успіхи адміністративно – територіальної реформи. Ним озвучено результати, які досягла Северинівська об’єднана територіальна громада в результаті процесу децентралізації. Озвучено всі позитивні зрушення в районі, які відбулись внаслідок медичної та освітньої реформ.

  Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Тарануха ознайомила присутніх із механізмом монетизації субсидій, пільг.

  Найбільше запитань учасників зібрання звучали щодо діяльності СО «Жмеринські електромережі», Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз», земельних відносин, ін..

  Члени робочої групи, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ надали відповідні роз’яснення.