20 лютого 2019р. в Жмеринському районному Будинку культури булопроведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

  Не секрет, що здоров’я сьогоднішньої молоді залишає бажати кращого. В повсякденному темпі сучасного життя ми іноді забуваємо, що здоров’я – ключова цінність для кожної людини.

  І як добре, що серед нас є люди, які піклуються не тільки про своє здоров’я, але й більш того – пропагують здоровий спосіб життя, намагаючись донести свої знання та переконання до інших.

  Дев’ять команд взяли участь у цьогорічному районному етапі фестивалю – команда «Здоров’я» Сьомацької ЗОШ І-ІІ ст., яка брала участь вперше, «Веселі стрибуни» Тарасівської ЗОШ І-ІІ ст.., «Нова хвиля» Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Шанс» Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст., «Пульс» Почапинецької ЗОШ І-ІІІ ст., «Драйв» Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст., «Титани» Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст., «Тонус» Кармалюківської ЗОШ І-ІІІ ст. та «Чернятинські здоров’ячки» Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст.. Северинівської ОТГ.

  Оцінювали виступи команд журі фестивалю: голова журі - начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації, депутат Жмеринської районної ради Цимбал І.В.,члени журі: завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Поповська О.А., головний спеціаліст відділу освіти Лукова А.Г., директор Жмеринського районного Будинку творчості школярів Ланова А.Д. та керівник театрального гуртка Головня В.В.

  Учасники мали можливість ознайомити присутніх та членів жюрі із власними креативними думками, розповсюдити кращий досвід із профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, використовуючи вокальні, хореографічні, спортивні здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя. Усі команди намагалися вміло і влучно донесли до присутніх важливість здорового способу життя. Кольоровою гармонією не тільки одягу, а й настрою, співу, танців, заворожили всіх присутніх.

  Але фестиваль є ще й конкурсом, отож, за підсумками протоколів членів журі місця розподілилися наступним чином:

  І місце- команда «Пульс» Почапинецької ЗОШ І-ІІІст.

  ІІ місце – команда «Титани» Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст..

  ІІІ місце – команда «Драйв» Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. та команда «Шанс» Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст..

  Решта команд було нагороджено грамотами за участь.

  Безперечно, що подібні заходи формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне майбутнє своє і свого оточення.