Пільгові кредити для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання

  Відповідно до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки оголошено прийом документів щодо отримання пільгових кредитів для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання в сільській місцевості.

  Для подачі заявки та пакету документів необхідно звернутися до 10 квітня 2019 року до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Соборна, 15 а, кім. 202, тел. - 670832).

  Перевагу надаватимуть проектам із будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень, створення сімейних ферм та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, закупівлі обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.

  Необхідний пакет документів, який необхідно подати комісії з питань кредитування фермерських та особистих селянських господарств:

  • заява на департамент про виділення кредиту;
  • бізнес – план;
  • клопотання органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації на «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» про надання кредиту;
  • правовстановлюючі документи юридичної особи або приватного підприємця (установчій договір, статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідка з управління статистики, довідка про взяття на облік платників податку, тощо);
  • документи, необхідні для визначення платоспроможності постачальника (баланс підприємства, договір застави майна тощо).

  Усі документи необхідно подати у двох екземплярах та в окремих папках.

  Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації