З метою вивчення рівня довіри громадськості до судів у Жмеринському міськрайонному суді Вінницької області з 25 березня 2019 року у рамках проекту USAID «Нове правосуддя» здійснюється опитування відвідувачів суду щодо їх задоволення роботою судів за допомогою карток громадського звітування (КГЗ). Методологія карток громадянського звітування являє собою ефективний засіб оцінювання, який надає узагальнений відгук щодо якості з боку саме користувачів судових послуг, тобто тих, хто має безпосередній досвід перебування у будівлі суду.

  Для нас важлива думка кожного громадянина, тому Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області надає можливість заповнити анкету безпосередньо у приміщенні суду, та в електронному вигляді (завантажити анкету). Заповнену анкету Ви можете надіслати електронною поштою на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звичайною поштою за адресою: 23100, м. Жмеринка, вул. Образцова, 6.

  Опитування є добровільним і покликане вивчити думку громадян щодо організації роботи суду. Дані проведеного анкетування слугуватимуть основою для напрацювання рекомендацій покращення надання Жмеринським міськрайонним судом Вінницької області судових послуг. Дякуємо за співпрацю!

  Прес-служба суду.