25 березня 2019 року на базі Жмеринської ЗОШ № 4 пройшли практичні семінари для вчителів закладів освіти Жмеринського району: хімії, біології, географії, математики, української мови, англійської мови та історії щодо підготовки учнів до основної сесії ЗНО-2019, учасниками яких стали близько 140 педагогів.

  Робота семінарів була спланована методистами РМК та вчителями-тренерами, які пройшли підготовку на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

  Педагоги, які приймали участь в обласних семінарах з методики системної підготовки учнів до ЗНО, довели інформацію до колег-предметників.

  Під час семінару вчителі району опрацювали завдання Пробного зовнішнього незалежного оцінювання-2019, розглянули найпоширеніші помилки ЗНО з предметів, проаналізували результати ДПА-ЗНО за останні 3 роки.

  Зважаючи на те, що у перспективі зовнішнє незалежне оцінювання проходитимуть учні не лише 11–х, а й 9-х класів, на семінар було запрошено вчителів-предметників усіх закладів освіти району.

  З метою підготовки до майбутньої сертифікації педагогів, учителі математики мали змогу вдосконалити свою професійну майстерність розв’язанням тестів обласної компенсаційної школи з фаху.

  У роботі семінарів взяла участь начальник відділу освіти Цимбал І.В., яка зазначила, що успіхи району у ЗНО – це спільні здобутки учнів та вчителів. Звертаючись до присутніх, Інна Володимирівна подякувала за щоденну, кропітку, системну працю кожного педагога зокрема, та всього педагогічного загалу в цілому та пообіцяла й надалі докладати максимум зусиль для постійної підтримки освіти з боку влади.