В Лисогірській сільській раді 20 березня 2019 року відбулися збори – сходи громадян, у яких взяли участь: заступник голови районної ради В.Бігас, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, провідний спеціаліст відділу призначення соціальних допомог і субсидій управління соціального захисту населення Н.Чумак, завідувач Браїлівської АЗПСМ Д.Дорош, дільничий офіцер поліції Б.Рубанський, представники сільськогосподарських підприємств, жителі громади.

  Звіт про роботу за 2018 рік представила учасникам зборів сільський голова О.Очеретна. Наразі, вона поінформувала, що в громаді проживає 276 чоловік, у минулому році народилося 2 дітей, а померло 3 особи. На території ради здійснюють свою діяльність та орендують землі 5 сільськогосподарських підприємства, які підтримують громаду. Надають техніку для розчистки снігу, упорядкування доріг, проведення оранки землі, а також матеріальну допомогу жителям села.

  В 2018 році отримано дозвіл на використання артсвердловини, в планах встановлення лічильника обліку споживання води, полагоджено насос. В цьому також брали участь підприємці. Очільниця громади вела мову про належне проведення благоустрою села та упорядкування прибудинкових територій, кладовища. Повідомила про виявлення порушень екологічною інспекцією. Наголосила на дотриманні правил утримання домашніх собак та котів.

  Висловила подяку від жителів села підприємцю А.Лісніцькому у наданні благодійної допомоги на ремонт церкви та меду до свята Спаса.

  Закликала жителів громади не стояти осторонь спільних справ.

  Також О.Очеретна торкнулася питання об’єднання територіальних громад, яке неодноразово обговорювалося жителями та щодо цього не прийнято жодного рішення.

  Сільський голова відповідала на запитання про обсяг орендованої землі, укладання соціальних угод, інші.

  В.Бігас інформував громаду про ремонт доріг, урядову програму впорядкування дорожнього фонду, обсяг її фінансування. Потішив жителів новиною про ремонт Лисогірського напрямку, в рамках захищеного районом проекту на 20 млн.грн. Говорив про великий поступ у проведенні реформ. Йшла мова про проведення водогону, транспортні перевезення та проведення конкурсу перевізників, який віднині проводитиме район.

  О.Ярмоленко говорив про реалізацію медичної реформи в районі, роботу ФАПів, укладання декларацій з сімейними лікарями, програму «Доступні ліки», проведення безкоштовних клініко-діагностичних обстежень на базі ЦРЛ за рахунок коштів Національної служби здоров’я України в рамках реалізації другого етапу медичної реформи, про інтерактивну карту, електронні рецепти і картки, т.ін.

  В.Бігас коментував питання електропостачання та розрахунків за спожиту енергію.

  Н.Чумак надала відповіді стосовно призначення, виплати і монетизації субсидій.