Під час зустрічі з жителями села Сербинівці розглянуто ряд актуальних питань. Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза прозвітував перед громадою про позитивні зрушення, які відбулись в районі минулого року та поділився планами на майбутнє.

  Зокрема, ним проінформовано про обсяги ремонтних робіт, які були виконанні в медичній та освітній галузях району, досягненнях в економічному та аграрному секторі.

  Акцентовано увагу на питанні ремонту доріг в 2018 році, на що було витрачено рекордну суму коштів - близько 14 млн. грн.. Цьогоріч на покращення стану доріг планується витратити ще більшу суму – 20 млн.грн. Більше 1 млн. грн.. буде освоєно на ремонт центральної дороги в селі Сербинівці.

  Жителі села активно підіймали наболілі питання. Зокрема, про роботу новоствореного підприємства «Енера Вінниця», плутанину в показниках та розрахунках за спожиту електроенергію. Всі роз’яснення з даних питань надав головний інженер СО «Жмеринський електромережі» Олександр Носач.

  Про заміну електроопор, зі слів очільника району, районна влада робить все можливе для того, щоб покращити ситуацію. В Сербинівцях також буде проведена робота по заміні аварійних стовпів.

  Багато запитань у сербинівчан стосувались пенсійних виплат, монетизації субсидій, земельних відносин, медичного обслуговування.

  З даних питань роз’яснення надали заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Купчик, начальник відділу Жмеринського об’єднання управління Пенсійного фонду України Ольга Скрипник, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко.