Участь в зборах – сходах громадян Слободо – Межирівської сільської ради взяв голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза, заступник голови районної ради Володимир Бігас, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ.

  Про здобутки в 2018 році та проблемні питання громади, які потрібно вирішити в поточному році вів мову очільник громади В’ячеслав Куртяк.

  Зокрема, ним зазначено, що в минулому році проводився ремонт та заміна вуличного освітлення, благоустрій території села, кладовища та автодорожнього шляху, поточний ремонт доріг, відновлено роботу насосу гідротехнічної споруди, ін.

  В’ячеслав Куртяк подякував голові райдержадміністрації, депутату обласної Ради Олегу Легезі за сприяння у проведенні грошової оцінки землі. А також голові первинної ветеранської організації Олександру Римарю за належне виконання своїх обов’язків. Сільськогосподарському підприємству та небайдужим односельцям за сприяння у розвитку села.

  Серед планів на майбутнє: виготовлення генерального плану територіальної громади, ремонт доріг та завершення робіт по реконструкції стадіону.

  Про профілактику злочинів на території села інформував дільничний інспектор Олександр Трач. Він закликав жителів села бути пильними та не довіряти незнайомцям.

  Голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза прозвітував перед громадою про значні досягнення району в минулому році в усіх галузях соціально – економічного розвитку, демонструючи слайди з основними показниками. Зокрема, ним акцентовано увагу на значних об’ємах ремонтних робіт в освітянській та медичній сферах, успішному зборі врожаїв сільськогосподарськими підприємствами району, обсягах капітальних та поточних ремонтних робіт доріг.

  Він пообіцяв посприяти в розробці генерального плану села та у вирішенні проблеми розрахунку за паї орендарем.

  Олег Вячеславович також зазначив, що завдяки реформам Президента та Уряду України позитивні зрушення відбуваються в усіх сферах життєдіяльності держави та запропонував переглянути відеоролик про досягнення в області минулого року Вінниччина – 2018: є що сказати».

  Багато запитань у жителів села стосувались індексації пенсій, монетизації субсидій, медичних, земельних питань. А також щодо діяльності новоствореного підприємства з енергопостачання «Енера Вінниця».

  На всі питання жителів представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій надали кваліфіковані відповіді.