Участь у зібранні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко, заступник голови районної ради Володимир Бігас, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук, члени виїзної робочої групи, серед яких представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій.

  Про життєдіяльність громади в 2018 році прозвітував Куриловецькій сільський голова Анатолій Кречковський, акцентуючи увагу на позитивних зрушеннях та проблемних питаннях. Він подякував районній владі, ТОВ «Куриловецьке і К», небайдужим жителям за сприяння у розвитку громади.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський вів мову про вагомі досягнення району в минулому році в кожній сфері соціально – економічного розвитку. Його слова були підкріплені слайдами презентації з ключовими показниками.

  Присутні мали змогу переглянути відеоролик про здобутки області - «Вінниччина – 2018. Є що сказати!».

  Під час зібрання місцеві жителі активно задавали питання та дискутували щодо діяльності новоствореного підприємства з енергопостачання ТОВ «Енера», розкладу руху місцевого транспорту загального користування, ремонту доріг, медичного обслуговування, соціального захисту, ін..

  Членами робочої групи надано детальні роз’яснення зі всіх питань.

  Багато запитів стосувалось земельних питань, на які професійно відповів заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко.