14 березня 2019 року в Людавській сільській раді відбулися збори громадян, у яких взяли участь: перший заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації О.Монастирський, заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, заступник голови районної ради В.Бігас, керівник апарату райдержадміністрації Т.Москальчук, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, заступник начальника-начальник відділу праці управління соціального захисту населення І.Тарануха, головний спеціаліст по контролю з призначення пенсій М.Неприлюк, головний спеціаліст відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Садовська, представники інших установ та організацій району.

  Людавський сільський голова Р.Пашковський представив присутнім на зборах жителям села гостей, окреслив актуальні питання громади. Особливо гостро стоїть в громаді питання медичного обслуговування.

  Про медичну реформу, порядок роботи медичних закладів інформував жителів О.Ярмоленко.

  Р.Пашковський повідомив про розроблення програми для співфінансування медичних закладів. Також сільською радою замовлено технічну документацію на встановлення меж населеного пункту та нормативно-грошової оцінки землі.

  І.Тарануха поінформувала про порядок призначення та виплати субсидій, їх монетизацію, відповіла на поставлені запитання.

  Жителями села піднімалися питання щодо формування рахунків за спожитий газ від ДП «Монтажник», можливості пільгової оплати водопостачання, передачу показників електролічильника та перенесення лінії електропередач на нові електроопори.

  В ході зібрання М.Неприлюк надала роз’яснення щодо перерахунку пенсій та їх індексації.