13 березня 2019 року голова Жмеринської районної державної адміністрації, депутат Вінницької обласної Ради О.Легеза, голова районної ради В.Малярчук та робоча група у складі представників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району взяли участь у зборах-сходах громадян Телелинецької і Носківецької сільських рад.

  Мета поїздок - з’ясувати нагальні проблеми громади під час живого спілкування з людьми, роз’яснення новацій в законодавчій базі, надання відповідей на питання різного характеру, а також ознайомлення жителів села зі здобутками області та району останніх років.

  В ході зборів очільники громад - Телелинецький сільський голова П.Кучер та Носковецьки сільський голова А.Лавров представили загалу звіт про роботу виконавчих комітетів за 2018 рік.

  Під час свого виступу перед жителями громад О.Легеза презентував відеофільми, які ілюструють досягнення області та району за останні роки та є своєрідним звітом очільників області і району перед громадою.

  Присутнім на зборах продемонстровано фільм «Вінниччина - 2018. Є що сказати!» та презентацію досягнень району.

  Керівники району коментуючи показане, відзначили нерозривний зв’язок децентралізації влади і медичної реформи. Аргументували великі вкладення в медичну галузь необхідністю створення лікарні інтенсивного лікування, яка в майбутньому може стати одним із факторів, який вплине на рішення про обрання повітового центру. Говорили про залучення додаткових коштів на закупівлю необхідного обладнання для реалізації другого етапу медичної реформи – забезпечення проведення обов’язкових безкоштовних клініко-діагностичних досліджень на базі ЦРЛ. Вели мову про інвестиційні проекти, втілення в життя яких приноситиме користь району.

  Начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко продовжив тему медицини, відповів на запитання місцевих жителів.

  Відповідали на запитання учасників зібрань і представники СО «Жмеринські ЕМ», Жмеринського відділу ПАТ «Вінницягаз».

  Начальник філії «Жмеринський Райавтодор» О. Навроцький розповів про стан справ в дорожній службі, плани на поточний рік, обсяг фінансування урядової програми упорядкування дорожнього фонду.

  Про порядок призначення та виплати субсидій, їх монетизацію надала інформацію головний спеціаліст управління соціального захисту населення О.Бевза, відповіла на поставлені запитання.