Представляла Жмеринський район команда юнаків 2008-2009 р.н. Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В попередніх групових змаганнях, які пройшли у Жмеринському районі 17 лютого, юні фублолісти успішно пройшли відбіркові ігри, перемігши команди Козятинського, Шаргородського районів та вибороли право грати у фіналі обласних змагань, які відбулись 9 березня у сучасному спортивному комплексі Сосонської ЗОШ І-ІІ ст.. Вінницького району.

За жеребкуванням наші футболісти змагались у групі А з ровесниками Могилів – Подільського, Чернівецького районів та проявили свої найкращі спортивні якості. У завзятій грі вони вибороли перше місце.

Фінальні зустрічі команд юних футболістів були запеклими та яскравими. Наші спортсмени у цікавій, запеклій боротьбі поступились лише тогорічним переможцям чемпіонату – команді Вінницького району та здобули срібло. Третє місце посіла команда Могилів Подільського району.

Такого успіху комнда досягла завдяки наполегливим тренуванням досвідченого тренера – Юрія Кочмарюка. Спонсорами всіх ігор команди виступили Станіславчицька сільська рада ( с/г Вололимир Перепечай) та ТОВ «Агрокряж» ( генеральний директор – Володимир Гнатишен).