6-10 березня ц.р. в м. Вінниця пройшов перший Чемпіонат України з шахів серед аматорів. У змаганнях прийняли участь понад 180 шахистів зі всієї України. Наш район в даних змаганнях представляв Олександр Мацера (с. Сербинівці), який вдало виступив у змаганнях, набравши 5 очок з 9 можливих, посівши місце у верхній тридцятці.

8 березня 2019 року на спортивній базі Станіславчицької середньої школи проходили фінальні змагання районних сільських спортивних ігор з волейболу серед жіночих команд.

Ці змагання уже стали доброю традицією, адже проводяться вони понад 15 років поспіль в свято Міжнародного дня прав та захисту жінок. Цього річ в змаганнях прийняли участь 4 команди: «Стріла» Северинівської об’єднаної територіальної громади, «Авангард» Браїлів, юні вихованці РДЮСШ (Браїлівське відділення) та місцеві волейболістки «Старт». В першій зустрічі виявляли кращу обидві браїлівські команди, в якій юні спортсменки з районної дитячо-юнацької спортивної школи святкували перемогу з рахунком 2:0 (25:22; 25:21). У найцікавішій грі змагань між волейболістками «Стріли» та «Старту» кращими були северинівчанки, які перемогли 2:0 (27:25; 25:18).

В протистоянні за 3 місце волейболістки Станіславчицької сільської ради виявились кращими за Браїлівський «Авангард», перемігши з рахунком 2:0 (25:19 та 25:19).

У фінальній зустрічі за перше місце, вихованці РДЮСШ - поступились з рахунком 0:2 команді із Северинівської ОТГ. Команда - переможець нагороджена кубком та грамотою, гравці грамотами, команди - призери – грамотами. Кращі волейболістки цих змагань: Ірина Плаксій (Северинівка), Галина Гуцол (Станіславчик), Інна Швидка та Оксана Жарук (Браїлів) - нагороджені грамотами та подарунками. Нагородження провели головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександр Скакун, члени Президії районного спортивного товариства «Колос» Станіславчицький сільський та Браїлівський селищний голови Володимир Перепечай і Валерій Резидент, та член виконкому Северинівської ОТГ Анатолій Матищук, які своїх волейболісток привітали весняними квітами та подарунками.