Урочистості з нагоди свята весни, краси і любові відбулися в приміщенні актової зали районної ради 7 березня

  Представниць чарівної статі привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Монастирський Олександр Іванович та побажав здоров’я, жіночого щастя, любові, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття.

  Він висловив жіноцтву вдячність за професіоналізм і високу відповідальність, як за сьогодення, так і за прийдешнє, — в роботі і у власних сім’ях.

  «Адже кожна з Вас — берегиня родинного вогнища, злагоди в сім’ї, миру в державі, ви надихаєте на нові звершення і робите світ ще прекраснішим. Здоров’я вам, щастя, родинного затишку та благополуччя. Хай любов окриляє, а настрій квітне тільки чудовими емоціями. Зі святом!» - зазначив Олександр Іванович.

  Директор територіального центру Оголенко Тамара Іванівна також привітала всіх присутніх жінок та передала щирі вітання підопічним. Вона побажала, щоб все життя було теплим, квітучим і гарним, як справжня весна!

  На святкову нараду була запрошена заступник начальника управління – начальник відділу праці Тарануха І.М., яка вкотре детально ознайомили всіх присутніх зі змінами та новими правилами нарахування субсидії населенню, саме про монетизацію – виплату субсидій у грошовій формі. Всі присутні мали змогу задати питання, і отримали відповіді. Ірина Михайлівна від усього серця привітала колектив з Міжнародним жіночим днем та наголосила, що Українські жінки гідні захоплення і поваги, вони завжди залишаються символом краси, добрa і душевної теплоти.

  Директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Оголенко Т.І